تبلیغات
Galaxy Science - مطالب مهر 1392

زندگینامه پائولو کوئلیو

نویسنده :Mr Black
تاریخ:سه شنبه 30 مهر 1392-14:57


http://banifilm.ir/Content/1392/04/11/image/2-1-20137225315.jpg

پائولو کوئلیو ، ۲۴ اوت سال ۱۹۴۷ در ریودوژانیرو برزیل به دنیا آمد.

مادر او لیژیا خانه دار و پدرش مهندس بود. اودر دبستان سن ایگناسیو در ریودوژانیرو درس خواند، مدرسه‌ای مذهبی وتعلیمان خشک مذهبی بر او تأثیرات بدی داشت او در کودکی شعر هایی می‌نوشت که مورد استقبال در مدسه قرار می‌گرفت بر اثر فشار های خانواده او در هفده سالگی، دوبار در بیمارستان روانی بستری شد و تحت درمان الکتروشوک قرار گرفت‌. او مدتی کارگردانی تئاتر می‌کرد و نمایشنامه می‌نوشت .آهنگهای فولکلور برزیلی می‌گفت مدتی در تلوزیون نمایشنامه می‌نوشت اما برای بار سوم هم او رادر بیمارستان بستری کردند.
او در سال ۱۹۸۶ مسیر زیارتی سانتیاگو را طی کرد و در کتابی خاطرات یک مغ ۱۹۸۷ خاطرات آن را به چاپ رساند.
کیمیاگر معروفترین و پر فروشترین کتاب او است که در ۲۹ کشور جهان به چاپ رسیده و او در سال ۱۹۹۸ دومین نویسنده پرفروش جهان بوده است.

کتابهای پائولو كوئیلو:
کوه پنجم ،شیطان و دوشیزه پریم،کیمیاگر،راهنمای رزوآور نور،یازده دقیقه،،مکتوب ،دومین مکتوب و ...

حرفها و نوشته های این نویسنده ی مشهور واقعا زیباست . در یکی از مصاحبه ها در پیامی به خوانندگان ایرانی آثارشون  گفته بودن:

بیشترین سوالی که از من می شود این است که چطور می توانیم به معنای زندگی پی ببریم و جواب سوال های مان را پیدا کنیم...؟! جوابی که همیشه به این سوال ها می دهم این است هرکسی خودش باید پاسخ ها را پیدا کند و هیچ راه میانبر وجود ندارد اما مسئله مهم این است که حتی در زندگی معمولی و روزمره هم می توانید به جواب سوال های تان برسید، فقط کافی است بدانید هر روز با روزهای قبل فرق دارد، این را بدانید که هیچ روز زندگی و هیچ اتفاقی در زندگی شبیه بقیه روزها و اتفاق ها نیست؛ باید به دنبال یافتن پاسخ ها باشیم. در آخر هم می خواهم بگویم خوشحالم مردم ایران کتاب های من را دوست دارند و می خوانند؛ من می دانم ایرانی ها یک فرهنگ غنی ادبیات دارند و برای همین خوشحالم که کتاب های من را دوست دارند.

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مضرات و منافع چای و جایگزین آن گیاه سمی

نویسنده :Mr Black
تاریخ:جمعه 26 مهر 1392-16:52

چای یک گیاه سمی است که از زمان کشت تازمان برداشت هیچ نیازی به سمپاشی نداشته و هر گونه آفتی که نزدیک شود از بین می رود و اولین بار توسط انگلیسی ها تولید شده و به کشورهای جهان صادر نمودند.ودرمیان تمام موجودات فقط انسان است که ازچای استفاده می کند ودر مورد مصرف چای هیچ روایتی یا حدیثی از امامان و معصومین(ع)نداریم .

"خداوند سبحان چیزی درجهان خلق نکرده است که درمجموع شرباشد پس همه مخلوقات جهان هستی درمجموع خیر است "ادامه مطلب

نوع مطلب :

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات()